Dołącz do grona
rozpoznawalnych youtuberów

Stwórz z nami wyspecjalizowany kanał tematyczny. Sprawdź, co możesz zyskać dołączając do naszego zespołu!

WYPOSAŻAMY

W SPRZĘT STUDYJNY

CHCESZ NAGRYWAĆ ALE NIE MASZ SPRZĘTU?

Nie ma problemu 🙂 Po ustaleniu warunków oraz podpisaniu umowy wyposażymy Cię w niezbędny sprzęt studyjny i akcesoria do nagrywania.

RAZEM TWORZYMY

KONTENT

NIE WIESZ JAKI TEMAT ODCINKA WYBRAĆ?

Razem z Tobą ustalamy co miesiąc zakres tematyczny odcinków. Nigdy nie skończą Ci się tematy, ani pomysły. Zawsze będziesz mieć wsparcie zarówno w tym zakresie, jak i w stworzeniu, czy poprawkach scenariusza.

Wybieramy tematy, które mają największe szanse na wybicie się i dostarczają dużą wartość merytoryczną Twoim widzom.

MONTUJEMY TWOJE NAGRANIA,

OPTYMALIZUJEMY I POZYCJONUJEMY

SKUPIASZ SIĘ TYLKO NA TREŚCI I NAGRANIU

Z nami nie tylko zaoszczędzisz czas na naukę i research, szukanie wyposażenia studia, czy pieniądze na sprzęt i szkolenia, ale także na montowanie odcinków, optymalizacje i pozycjonowanie. Nie musisz się tego uczyć, zrobimy to za Ciebie.

Dzięki współpracy z nami szybko założysz wyspecjalizowany kanał tematyczny, zwiększysz liczbę wyświetleń i wysokość swojej pensji.

STWORZYMY CI

IDENTYFIKACJĘ WIZUALNĄ

ŻEBY BYĆ ROZPOZNAWALNYM TRZEBA BYĆ SPÓJNYM

Wizerunek w internecie to jedno z kluczowych narzędzi, które służy kreowaniu wizerunku marki. Warto zadbać o niego od samego początku. Stworzymy spójną szatę graficzną kanału, logo, stronę internetową, czy szablony na media społecznościowe.

OD DUŻEGO KANAŁU

DO PRODUKTU LUB EBOOKA

MARZYSZ O PRODUKTACH POD TWOIM NAZWISKIEM?

Fizyczne produkty lub wydanie ebooków to jedne ze sposobów, dzięki którym zmonetyzujesz kanał. Dzięki zbudowaniu rozpoznawalnej marki i zaangażowanej społeczności, nie będziesz martwić się o to, czy Twoje produkty się sprzedadzą.

Realizujemy cały proces, od momentu pomysłu, poprzez tworzenie produktów, przygotowanie kampanii marketingowej, po rozpoczęcie sprzedaży i dalszy rozwój marki produktowej.

 

POMOŻEMY CI ZOSTAĆ

ROZPOZNAWALNYM YOUTUBEREM