WYDAWNICTWO

Mimo angielskiej nazwy – Better Health Media – jesteśmy polskim wydawnictwem internetowym. Wydajemy wyłącznie ebooki z uwagi na ochronę terenów leśnych i środowiska. Skupiamy się na publikowaniu, dystrybucji i promocji literatury przede wszystkim z zakresu szeroko pojętego zdrowia oraz pielęgnacji ciała. Nie można kupić zdrowia i młodości, ale można kupić ebooki, dzięki którym dowiesz się jak o nie prawidłowo dbać.

MISJA I CEL

Misją wydawnictwa jest podzielenie się aktualną wiedzą i doświadczeniem autorów oraz potwierdzenie jej badaniami i publikacjami naukowymi do promowania zdrowej myśli literackiej, która odmieni postrzeganie czytelników na tematy związane ze zdrowiem oraz pielęgnacją swojego ciała. Pragniemy ułatwić dostęp, często do zatajanej wiedzy, jak najszerszej grupie odbiorców.

W związku z pogarszającym się stanem naturalnego środowiska na całej kuli ziemskiej oraz możliwościami jakie niesie ze sobą internet i technologia naszą misją jest również połączenie innowacyjnych metod zapisu treści. Dlatego też zdecydowaliśmy się na wydawanie wyłącznie ebooków.

Głównymi celami wydawnictwa jest zaspokajanie potrzeb czytelników poprzez wydawanie wysokiej jakości, wartościowych książek o tematyce zdrowotnej i pielęgnacyjnej, umożliwienie zaistnienia na rynku wydawniczym młodym, ambitnym i utalentowanym autorom poprzez wydawanie ich twórczości, maksymalne wykorzystanie nowoczesnej technologii dla wygody czytelników i ochrony głównie terenów leśnych. Mamy na celu także zbudować silną, dobrze rozpoznawalną markę kojarzoną z produktami wysokiej jakości przede wszystkim w obu wyżej wymienionych branżach.

EBOOKI

Ebooki przez nas publikowane mają dla Was – naszych czytelników – realną wartość, a także pozytywny wpływ na zmiany w doczesnym życiu. Dzięki naszym treściom zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności, które są w stanie zapewnić Ci długie życie w zdrowiu oraz zachować świetną kondycję i młodszy, pełen blasku wygląd. Dbamy nie tylko o wartościową treść, ale również o to, aby jej podanie było miłe dla oka. Bez przepychu, z dopracowanymi detalami.

AUTORZY

Autorzy z nami współpracujący opierają swoje treści na własnej wiedzy, doświadczeniu, ale przede wszystkim na wielu pracach oraz badaniach naukowych. Przekazywana wiedza jest zatem bardzo rzetelna. Nad merytoryczną częścią publikacji czuwają nasi doktorzy – specjaliści w danej branży.

SPRZEDAŻ

Ebooki naszego wydawnictwa nabędziesz wyłącznie na naszej stronie internetowej. Nie spotkasz ich w żadnej księgarni internetowej. A jeśli by do tego doszło, bądź uprzejmy i nas o tym poinformuj 🙂 Taki sposób dystrybucji pozwala nam na rzetelne wynagrodzenie autorów i zminimalizowanie ryzyka, niezgodnego z prawem rozpowszechniania publikacji bez naszej zgody. Szanujmy ciężką pracę pisarzy i wszystkich współpracowników, którzy włożyli w te dzieła również swoje serca.


Miłej lektury!

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco….